Skar?yski Wortal Turystyczny
  Zarejestruj się   | Strona Główna |     | Albumy |     | Forum |     | Artykuły |     | Poczta |              

           

Skar?yski Wortal Turystyczny: Forums

Skar?yski Wortal Turystyczny :: Zobacz temat - VIII Skar?yski Rajd Rowerowy - wra?enia

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
VIII Skar?yski Rajd Rowerowy - wra?enia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Turystyka
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
farciarz
Dreptak


Dołączył: Aug 27, 2006
Posty: 46
Skąd: Sko-Dolna Kamienna

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 8:43 pm    Temat postu: VIII Skar?yski Rajd Rowerowy - wra?enia Odpowiedz z cytatem

I co powiecie - dowióz? kto? do mety suche ... majtki? Laughing Ja wprawdzie nie startowa?em, ale moja trasa tak?e wiod?a do Sielpi, wi?c z niektórymi widzieli?my si? tu i tam. Do?? powiedzie?, ?e pogoda zrobi?a dzi? niez?ego psikusa, ale co to dla NAS! Very Happy Niemniej, godzin? sta?em pod drzewem ko?o Kamiennej Woli, my?la?em, ?e ju? zapuszcz? korzenie Shocked. Teraz szukam kleszczy! Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Nie Cze 10, 2007 6:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wszystko odby?o si? w jak najlepszym porz?dku.
Same wra?enia z jazdy równie? bardzo pozytywne. Moj? 5-osobow? grup?, która najwcze?niej zako?czy?a 145km tras?, niespodzianki pogodowe omin??y. Jecha?o si? bardzo przyjemnie w przyzwoitym tempie. By? te? czas w ?opusznie, na nieco d?u?szy odpoczynek i uzupe?nienie straconych kalorii. Przelotne opady, jakie spotka?y niektórych na trasie, by?y tylko pewnego rodzaju urozmaiceniem Wink . W zdecydowanej wi?kszo?ci, pogoda i dobra widoczno??, pozwoli?a podziwia? krajobrazy ?wi?tokrzyskiej ziemi. Na mecie czeka?y na wszystkich kolarzy (podobno 280) s?odkie bu?ki, napoje, potrawy z grilla i ka?dy móg? naje?? si? do syta. Nawet dla przyby?ych osób towarzysz?cych, jedzenia i picia chyba nie zabrak?o. To tez mia?o niebagatelne znaczenie, bo zabawa przy muzyce zapowiada?a si? do bardzo pó?nych godzin. IMO bardzo udana, okaza?a si? te? zmiana miejsca mety i zako?czenia rajdu, z Rejowa na stadion RUCH.
Brawa dla STC i wszystkich organizatorów, bo oprawa rajdu sprawi?a, ?e w?ród przyby?ych z innych miast go?ci, jako cz?onek STC, mog?em chodzi? z podniesion? g?ow?, chocia? mojej zas?ugi w organizacji rajdu niestety nie by?o Crying or Very sad .
Obiecuj?, ?e na przysz?y rok do?o?? i ja ze swej strony stara?, aby by?o jeszcze fajniej … i jeszcze liczniej. Jak to zazwyczaj bywa, do roboty r?k ma?o, ale wypinanych piersi na medale du?o Laughing .

pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kolarz
Newbie
Newbie


Dołączył: Jun 03, 2007
Posty: 4

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VIII Skar?uski Rajd Rowerowy by? dla mnie ?wietn? okazj? aby sprawdzi? swoje si?y i umiej?tno?ci.Uczestniczy?em w nim po raz pierwszy i jako pocz?tkuj?cy kolarz wybra?em najd?u?sz? tras?.Uda?o mi si? j? przejecha? z czego jestem zadowolony Very Happy.Ta trasa moim skromnum zdaniem by?a najciekawsza.Innymi drogami uda?o mi si? ju? podró?owa?.
Impreza ogólnie by?a udana i dobrze zaplanowana.Pozdrawiam wszystkich jej organizatorów, cz?onków STC i wszystkich mi?o?ników dwóch kó?ek którzy odwarzyli si? wyruszy? na rajd. Very Happy Z niecierpliwo?ci? czekam na wi?cej tego typu imprez. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pierro
Spacerowicz


Dołączył: Apr 20, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podzielam zdanie kolegów,impreza na 6.Ze strony organizacyjnej wszystko dopi?te na ostatni guzik.Fajny przejazd pod Ostra Bram? po??czone z b?ogos?awie?stwem ksi?dza pra?ata Karbownika i po?wi?ceniem pierwszej w Skar?ysku ?cie?ki rowerowej.Obecno?? na imprezie w?adz miasta z prezydentem p.Wojcieszkiem i v-ce prezydentem na czele ?wiadczy o tym ?e sprawy cyklistów zajmuj? wa?ne miejsce w harmonogramie zaj?? w?odarzy miasta Skar?yska.To bardzo dobra wiadomo?? dla wszystkich mi?o?ników dwóch kó?ek.Wiadomo pa?skie oko konia tuczy.
Je??i chodzi o stron? sportowa imprezy to równie? pe?ny sukces .Blisko 300 cyklistów na trasach to ju? niez?y wynik.Nie tak dawno odbywa? sie w Suchedniowie podobny rajd rowerowy i tam frekwencja niestety niedopisa?a.Trasy w skar?ysku by?y bardzo ciekawe i urozmaicone.
J??li chodzi o mnie to pojecha?em na 145 km.Dzielnie trzyma?em ko?o czo?owej 5 a? do okolic Tumlina.Niestety z?apa? mnie kurcz i ogólne zm?czenie nie pozwoli?o na jazd? w czo?owej pi?tce i ch?opaki odjechali.S? bardzo mocni.Od Tumlina jecha?em ju? do mety sam.My?l? ?e 6 miejsce w takiej stawce to ca?kiem dobry wynik.Postaram si? za rok
przyjecha? z elit?. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierro, jakby nie by?o, mia? kto nadawa? mocne tempo. Kazik Borek i Marek Sorbian, to przecie? nasi lokalni reprezentanci zajmuj?cy czo?owe lokaty w MASTERSACH. Kazik zdoby? 3 miejsce w ostatnich Mistrzostwach Polski w Bli?ynie w je?dzie parami i 7 indywidualnie. Ch?opaki (jeden przed pi??dziesi?tk?, a drugi po) Razz , przejechali 145kaemów w naszym rajdzie, a w niedziel? planowali start w ?odzi (czasówka). Nie wiem, czy wystartowali, bo pogoda rankiem w niedziel? nie zach?ca?a do jazdy rowerem, .... ale trza mie? krzep? Laughing
dodano: 12.06.2007r godz 8:22
BTW ju? wiem,... w ?odzi wystartowali, a Kazik nawet zaj?? I miejsce w swojej kategorii.

pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pierro
Spacerowicz


Dołączył: Apr 20, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO to rzeczywi?cie Kazik ruleeeez,kondycja godna mistrza Very Happy
no ale KRYCZ przez wrodzon? skromno?? nie wspomnia? ?e to wysokie tempo czo?ówki w sobotnim rajdzie to w du?ej mierze zas?uga krycza,
Startujesz 16.06. w czasówce w mistrzostwach Mastersów ?(pytanie retoryczne hehe)
pozdro pierro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to jednak pytanie retoryczne. Odpowiedzi na nie jeszcze nie znam.
Po pierwsze, nie wiem, czy do czasówki b?d? dopuszczeni zawodnicy bez licencji.
Po drugie, chcia?em wystartowa?, ?eby si? sprawdzi?. Szczerze mówi?c, ju? si? sprawdzi?em,.. 3 razy pojecha?em ten odcinek na maxa i wiem w jakim czasie jestem w stanie go przejecha?. Chwali? si? nie ma czym, chocia? ja osobi?cie z wyniku jestem zadowolony Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek
Spacerowicz


Dołączył: May 22, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kto? zna program imprezy Mastersów w sobot? 16-go?
_________________
jacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z moich przecieków wynika, ?e w godzinach 12-14 zapisy w szkole w Skar?ysku Ko?cielnym. Czasówka ma odby? si? w godzinach 15-17.
Kryterium nocne, tego samego dnia w godzinach 19-22 w Skar?ysku. Start na przeciwko Panoramy, Biedronki.

Swoj? drog?, dlaczego zawody utrzymywane s? w tajemnicy? Shocked

pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shoshon
Spacerowicz


Dołączył: Feb 03, 2006
Posty: 16

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacek
Spacerowicz


Dołączył: May 22, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 5:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto kibicowa? Mastersom?
By?em wraz z przyjació?mi na Ko?cielnym i kibicowali?my Kolarzom.
Niestety nie doczeka?em sie wyników. Rozmawia?em z jednym z organizatorów dlaczego zawody s? tak ma?o rozreklamowane. Przyzna? racj? ale jednocze?nie zapewni? ?e co? si? w tym kierunku dzieje - podobno b?dzie strona www Mastersów.
pozdrawiam
_________________
jacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By?em, by?em,... a jak?e Laughing
Bezkonkurencyjny by? Kazik Borek. Przy takim wietrze przejecha? ponad 10km odcinek w 14min 7 sek, osi?gaj?c ponad 44km/h. By? to najlepszy czas we wszystkich kategoriach, a wiec do?o?y? te? zwodnikom o wiele m?odszym od siebie. Kryteruim uliczne w Skar?ysku te? w swojej kategorii wygra? Kazik. W?a?nie przez s?ab? informacj? na starcie nie zjawi?o si? zbyt wielu zawodników. Mimo to, nie zabrak?o bardzo dobrych, utytu?owanych zawodników jak, mi?dzy innymi, S?awek Nieleszczuk, aktualny Mistrz Polski Mastersów w je?dzie indywidualnej na czas w kat. III.

Odno?nie tworzenia oddzielnej strony naszych skar?yskich mastersów, to chyba nie za bardzo ona wypali, bo jest tych kolarzy dos?ownie garstka. Ponadto ju? istniej? strony ogólnopolskie zajmuj?ce si? wy?cigami mastersów. Uwa?am, ?e bardziej przyda?aby si? oddzielna strona STC. Towarzystwo skupia w swoich szeregach zarówno mastersów, nielicencjonowanych kolarzy szosowych, oraz kolarzy turystów. Na pewno w STC jest miejsce równie? dla grupy kolarzy mtb. Tutaj widz? nie tylko mo?liwo??, ale du?? potrzeb? uruchomienia takiej strony.

pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
albin
Newbie
Newbie


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 1:29 pm    Temat postu: strona o mastersach z naszego miasta Odpowiedz z cytatem

haha to by musialo byc ciekawe Very HappyVery HappyVery Happy a ilu ich jest ?????
z tego co wiem to w skarzysku tych z licencjami jest tylko dwoch kazimierz borek(kat II) i tomasz miernik (kat 0)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... ale z drugiej strony, licencja to ?aden problem.
Dzi?ki temu, ?e licencjonowanych kolarzy w naszym mie?cie jest bardzo niewielu, liczb? ich ?atwiej podwoi?, albo nawet potroi? i w przysz?ym roku zanotujemy 300% wzrost zainteresowania wy?cigami w mastersach Very Happy
Tak prawd? powiedziawszy, to nasze miasto sta? na co najmniej 10 kolarzy, którzy przy odrobinie dobrej woli i systematycznym treningom, mogliby troch? namiesza? w szeregach mastersów. Fakt, ?e kolarstwo, jak ka?dy sport, wymaga po?wi?cenia czasu, wysi?ku i niestety kasy. Wydawa? by si? mog?o, ?e w zamian uzyskuje si? nie wiele,... ale czy na pewno?
... ZDROWIE JEST BEZCENNE

zach?cam wszystkich do rowerowania Laughing
pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jazda niedzielna rowerkiem napewno dobrze robi dla zdrowia Smile to fakt
ale sciganie sie w mastersach raczej do zdrowej formy wypoczynku nienalezy bo to juz jest sport i mozna sie nabawic niezlych urazow Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Emerald Theme by Lorkan Themes

Theme Design© 2004(c) by: Lorkan Themes

Wszystkie znaki © nale?a do ich prawowitych w?ascicieli
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.
PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Powered by TURBO NUKE PL

Tworzenie strony: 0.40 sekund


TOP SWIETOKRZYSKIE !