Skar?yski Wortal Turystyczny
  Zarejestruj się   | Strona Główna |     | Albumy |     | Forum |     | Artykuły |     | Poczta |              

           

Skar?yski Wortal Turystyczny: Forums

Skar?yski Wortal Turystyczny :: Zobacz temat - VIII Skar?yski Rajd Rowerowy - wra?enia

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
VIII Skar?yski Rajd Rowerowy - wra?enia
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Turystyka
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zale?y kto i jak podchodzi do ?cigania si? na rowerze. Spacer te? mo?e sko?czy? si? ?le. Razz Zauwa?y?em, ?e wi?kszo?? wy?cigów to czasówki, a wi?c jazda indywidualna, gdzie nie ma miejsca na przepychanki. Wy?cigi ze startu wspólnego wi?kszo?? kolarzy te? ko?czy bez urazów.
Je?eli jazda szosówk? jest niebezpieczna, to co powiedzie? o pozosta?ych odmianach kolarstwa, cho?by najpopularniejsze maratony mtb. W?a?nie tylko dlatego nie mog? przekona? si? do mtb, bo tam raczej trudno uko?czy? cho?by jeden wy?cig bez "zaliczenia gleby", ... z wiekiem mi to przysz?o Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda ze w kolarstwie szosowym jest najmniej wypadkow ale jak juz do nich dojdzie to sa zazwyczaj bardzo bolesne zracji rodzaju nawierzchni jaka sie jezdzi. Jezeli chodzi o czasowki to prawda ze sa bezpieczne ale tam tez dochodzi do wypadkow (mamy przyklad z MP w blizynie) jak chodzi o mnie to ja w czasowka raczej nie startuje bo jestem slabym czasowcem i nie mam sprzetu do takiej jazdy. Moge jednak powiedziec z pewnoscia ze nie startowalem jeszcze w wyscigu ze startu wspolnego w ktorym chociaz by jedna osoba nie zaliczyla gleby(w kilku przypadkach zakonczylo sie to dla zawodnika w szpitalu) No ale coz to sa uroki tego pieknego sportu Smile a tak swoja droga to czasem czy nie jechalismy razem w ostatnia niedziele do wystepy z kazikiem ?????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywi?cie, ?e tak,.... Powiem wi?cej, jechali?my i dojechali?my cali, zdrowi i u?miechni?ci Very Happy
W niedziel?, ale tydzie? wcze?niej, mia?em przyjemno?? jecha? i rozmawia? ze S?awkiem Nieleszczukiem. Powiedzia? takie zdanie, ?e gdyby nie wy?cigi, nie mia?by takiej motywacji do treningu. Zastanawia?em si?, bo jest w tym sporo prawdy. Do pewnego poziomu niedzielne wycieczki s? zupe?nie wystarczaj?ce, ale z czasem cz?owiek szuka coraz to nowych wyzwa? i mo?liwo?ci sprawdzenia siebie, sprz?tu itp. Wy?cigi w mastersach s? takim sposobem. Ja wybra?em udzia? w maratonach szosowych, a wcze?niej wyprawach rowerowych, ale czasami przychodzi mi ochota na "?ciganko" Razz . Jak zdrówko pozwoli, to kto wie?... przecie? w mastersach ?cigaj? si? te? panowie nawet po siedemdziesi?tce

BTW Startowa?e? tomczyk w Skar?ysku w kryterium ulicznym, ... bezwypadkowym, dodam Wink

pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda w kryterium nie bylo nieprzyjemnych zdarzen Smile
tylko ze ten niby ''wyscig'' nienazywam nawet treningiem u nas w grupie jechalo chyba 6 osob Laughing a ja w swojej kategori mialem jednego rywala Smile awiec nie bylo duzej rywalizacji. Tempo wrecz fatalne jak wyszla srednia powyzej 34 km/h to gora Smile jechalismy sobie spokojnie:)na mete przyjechalem wrecz wypoczety Smile
dodam ze w zeszlym roku na tej samej trasie srednia wyszla grubo ponad 40km/h ,max V u mnie 65km/h a na mecie nie wiedzialem jak sie nazywam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz tak, jakby tempo i ?rednia pr?dko?? zale?a?a od ... Kaczy?skich Wink . Przecie? wsród kolarzy by?e? równie? Ty. Trzeba by?o odskoczy? i nada? odpowiednie tempo grupie. Wygra?by? wy?cig ze znaczn? przewag?, albo w najgorszym wypadku podniós?by? tylko ?redni? pr?dko??, np do 45km/h.
Jeszcze jedno, przecie? jeden z zawodników wygra? w?a?nie ze znaczn? przewag? nad pozosta?ymi. Dodam, ?e w swojej kategorii on nie mia? ?adnego rywala. Nie trzeba by?o go troch? pogoni?? Kazik zacz?? nie?mia?o goni? uciekiniera, ale chyba sobie przypomnia?, ?e to nie jego kategoria, a na finiszu i tak nie ma mocnych na niego, wi?c odpu?ci?.
Maj?c taki potencja?, czy nie powiniene? tomczyk próbowa? co? z nim zrobi? w trakcie wy?cigu, ?eby pokaza? na co Ci? sta?, skoro wygrana z jedynym rywalem i niewielka ?rednia nie by?a dla Ciebie satysfakcjonujaca.
W grupie do ko?ca zazwyczaj jad? tylko sprinterzy, bo w?a?nie na finiszu z grupy pokazuj? swoj? przewag?, tak jak zrobi? to Kazik B..

pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak moglem odskoczyc ale w przeciwienstwie do tego pana z jedynki ktory nam uciekl ja mialem o co finiszowac On uciekl bo i tak nie mial nic do stracenia wiedzial ze jak go dojdziemy to i tak wygra pozatym nikt go nie gonil bo nikt nie musial sie z nim scigac ,a ja balem sie ze jak odskocze to zaraz zacznie mnie gonic moj rywal a razem z nim inni (a akurat mial to kto robic w tamtej grupie,widomo o kogo chodzi Very Happy )doszli by mnie a ja juz wtedy niemialbym szans na finisz a tak rozegralem to moze mniej efektownie ale bardziej efektywnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, teraz mówisz logicznie. Wy?cig, to nie tylko jazda do upad?ego. To, ?e na kryterium ulicznym w Skar?ysku tempo i pr?dko?ci w waszej grupie by?y takie, a nie inne, to wynik taktyki. Zawsze warunki dyktuj? mocni zawodnicy, a reszta grupy musi dostosowa? jazd? do czo?ówki i swoich mo?liwo?ci. Pisz?c, ?e rozegra?e? wy?cig mniej efektownie, ale bardziej efektywnie, potwierdzi?e?, ?e kolarstwo to równie? g?owa, a nie tylko nogi. Podsumowuj?c nasz? dyskusj?, wydaje mi si? nieuzasadnione Twoje okre?lenie skar?yskiego kryterium mianem "nibywy?cigu". Very Happy

pozdrawiam i ?ycz? sukcesów krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok tez uwazam dyskusje ze zakonczona ale mam jeszcze jedno pytanko do Ciebie KRYCZ slyszalem ze wybierasz sie na slowacje w zwiazku z tym czy znalazlo by sie miejsce u Ciebie w aucie dla mnie ?? bo tez mam chrapke tam pojechac Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do startu w Tatrach jeszcze jest troch? czasu, wi?c zd??ymy pogada?, bo nie mam sprecyzowanego planu wyjazdu. Najbli?szy wyjazd to supermaraton rowerowy w Istebnej (P?tla Beskidzka) i tam jad? samochodem, w którym jest miejsce dla ch?tnego bikera i jego roweru.
Mo?e chcia?by kto? posmakowa? jazdy rowerem w górach ju? 7 lipca, to s?u?? pomoc? w transporcie.
http://www.petlabeskidzka.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo chetnie tylko ze 7 lipca mam Puchar Polski w Bielinach i nie ukrywam ze ten wyscig jest dla mnie najwazniejszym w tym sezonie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pierro
Spacerowicz


Dołączył: Apr 20, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomczyk napisał:
bardzo chetnie tylko ze 7 lipca mam Puchar Polski w Bielinach i nie ukrywam ze ten wyscig jest dla mnie najwazniejszym w tym sezonie Smile

hej tomczyk,
co to za impreza ma si? odbyc w bielinach ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forums.rowery.org/viewtopic.php?t=5162 <----- na tej stronie masz regulamin tam wszystko jest opisane
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Emerald Theme by Lorkan Themes

Theme Design© 2004(c) by: Lorkan Themes

Wszystkie znaki © nale?a do ich prawowitych w?ascicieli
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.
PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Powered by TURBO NUKE PL

Tworzenie strony: 0.10 sekund


TOP SWIETOKRZYSKIE !