Skar?yski Wortal Turystyczny
  Zarejestruj się   | Strona Główna |     | Albumy |     | Forum |     | Artykuły |     | Poczta |              

           

Skar?yski Wortal Turystyczny: Forums

Skar?yski Wortal Turystyczny :: Zobacz temat - XIV Maraton konecki-wra?enia

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
XIV Maraton konecki-wra?enia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Turystyka
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Pierro
Spacerowicz


Dołączył: Apr 20, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 7:25 am    Temat postu: XIV Maraton konecki-wra?enia Odpowiedz z cytatem

czy s? ju? jakie? zdj?cia z maratonu koneckiego ?
Je?li chodzi o sam? imprez? to by?o extra no mo?e za wyj?tkiem pogody,deszcz troch? popsu? nam szyki.Pope?nili?my kilka b??dów je?li chodzi o tras? i by?o troch? b??dzenia i troch? ?miechu.(Brawo Karol ! jecha?em z Karolem i Jankiem)
Rajd by? pojechany w tempie lajtowym (?rednia nieca?e 27 km/h) nie by?o ?cigania by?a jazda z u?miechem.
Jedna uwaga do organizatorów.Mo?e lepiej by by?o ustali? jedn? godzin? wyjazdu dla wszystkich jak to jest w rajdzie skar?yska.Naprawd? jazda w du?ej grupie daje wi?cej satysfakcji ni? jazda samotna lub w grupkach 2 lub 3 osobowych.Ciekaw jestem co s?dz? inni ? Wiadomo ?e pozniej i tak to si? porwie ale jest pewna jasno?c na starcie. Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nski
Szlakowiec


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 54

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Si? ju? wra?eniami podzieli?em Smile W relacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cave
Dreptak


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 26

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wrazenia pozytywne Very Happy


Na trase rajdu wystartowalem jako ostatni, bo dopiero grubo po godzinie dziesiatej, oczywiscie calosc przejechalem samotnie. Trasa 130km, w rzeczywistosci wyszlo ok 150 przez moja pomylke. Troche pogoda miejscami nie dopisala. Niestety nie moglem zostac do niedzieli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sit9
Newbie
Newbie


Dołączył: Sep 05, 2007
Posty: 3
Skąd: Ko?skie

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
No my?l? ?e wra?enia wszystich s? podobne - czyli pozytywne Very Happy
Cz??? zdj?? z tegorocznego KMR ju? w galerii na stronie www.galeria.pttkkonskie.pl

Pozdrawiam cieplutko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kolarz
Newbie
Newbie


Dołączył: Jun 03, 2007
Posty: 4

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie mog?em wsi??? udzia?u w rajdzie z powodu kontuzji stopy Sad .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cave
Dreptak


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 26

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz za tydzien www.mbankextreme.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sit9
Newbie
Newbie


Dołączył: Sep 05, 2007
Posty: 3
Skąd: Ko?skie

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak przypominamy ?e w dniach 14-15 wrze?nia br. odb?dzie si? w sielpi VII mBank eXtreme. na który serdecznie wszystkich zapraszamy.
Regulamin i karta zg?oszenia jak zwykle na stronie www.pttkkonskie.pl Pozdrowionka
_________________
Ko?skie pozdrawiaj? Skar?ysko Kamienn? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wra?enia z maratonu, jak zwykle, bardzo pozytywne. Kilkoma uwagami jednak si? podziel?. Ruchomy czas startu uwa?am za dobry pomys?, gdy? wyjazd o godzinie 7:00 jak dla mnie jest zdecydowanie za wcze?nie, natomiast rowerzy?ci, którzy chc? z ró?nych przyczyn przebywa? na trasie bardzo d?ugo, maj? tak? mo?liwo?? Laughing . Ponadto, nie jest tajemnic?, ?e kolumna rowerzystów na czynnej drodze nie powinna liczy? wi?cej jak 15 rowerów, o czym np skar?yscy organizatorzy chyba nie pamietaj? i odcinek Brzask - Bli?yn, a nawet do Odrow??a bardziej zas?uguje na miano eXtreme ni? cykliczna wrze?niowa impreza mBanku.
Nic nie stoi na przeszkodzie, ?eby chc?c jecha? w grupie zaprzyja?nionych kolarzy, odpowiednio wcze?nie dogada? godzin? startu.
Jedno, co IMO nale?a?oby zmieni?, to zdecydowane ograniczenie ilo?ci potwierdze? z trasy i mo?e wprowadzi? oznakowanie trasy, aby nie b??dzi? bez potrzeby (przynajmniej w niektórych miejscach). Ilo?? piecz?tek nie odgrywa zbyt du?ej roli dla kolarzy turystów, ale szosowcy niestety, co najmniej 8 razy musieli si? rozgrzewa? i kiedy ju? wpada?o si? w odpowiedni rytm, trzeba by?o ko?czy? peda?owanie aby szuka? sklepu z piecz?tk?, albo pyta? o drog? Very Happy

... ale, za to atmosfera przy ognisku i w niedziel? na zako?czeniu imprezy sprawi?a, ?e ju? z niecierpliwo?ci? czekam na wrzesie? 2008

pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pierro
Spacerowicz


Dołączył: Apr 20, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... ale, za to atmosfera przy ognisku i w niedziel? na zako?czeniu imprezy sprawi?a, ?e ju? z niecierpliwo?ci? czekam na wrzesie? 2008

pozdrawiam krycz[/quote]

[/b]KRYCZ masz jakie? fotki z zako?czenia maratonu,widzia?em ?e w Sielpi ostro pstryka?e? Very Happy
ja mam dla ciebie zdj?cie z rajdu skar?yska,przywioz? w ?rod? na trening
pozdro Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 6:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotki oczywi?cie pstryka?em i mam sporo. Zrobi? Ci p?ytk?, ale czy akurat na ?rodowy trening przynios?, to nie wiem. Pogoda ostatnimi dniami jest raczej dla "kolarzy-marynarzy" Razz . Zostawi? Ci u Tomka na manchatanie.
Mnie pogoda nie wystraszy?a i 3 ostatnie dni je?dzi?em, ale do przyjemno?ci jazda raczej nie nale?a?a. Poprzedni ca?y tydzie? rower by? w odstawce i w sobot? pojecha?em z Kazikiem B. Niestety, po sobotniej wycieczce (bo treningiem, takiej jazdy nazwa? nie sposób), moje morale bardzo spad?o. Po 30km nie mia?em si?y peda?owa? Crying or Very sad,... ale ju? jest dobrze.
Wczoraj 70km, z czego wi?ksza cz??? niestety w deszczu, w bardzo przyzwoitym czasie Laughing

pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2007 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to fajnie ze impreza sie udala pozdr dla wszystkich uczestnikow ze sko i nie tylko szkoda ze ja nie moglem w niej uczestniczyc z powodu choroby :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robtheone
Newbie
Newbie


Dołączył: Jan 11, 2008
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
W tym roku po raz pierwszy do??czy?em do uczestników Koneckiego Maratonu
Koneckiego. Moje wra?enia -bardzo ale to naprawd? bardzo pozytywne. Mam na my?li przede wszystkim klimat imprezy i ludzi uczestnicz?cych w tej imprezce. Atmosfera mog? powiedzie? wr?cz rodzinna. Polecam wszystkim i na pewno b?d? tam w tym roku czyli 2008.
Pozdrawiam i do zobaczenia Robert. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Emerald Theme by Lorkan Themes

Theme Design© 2004(c) by: Lorkan Themes

Wszystkie znaki © nale?a do ich prawowitych w?ascicieli
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.
PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Powered by TURBO NUKE PL

Tworzenie strony: 0.07 sekund


TOP SWIETOKRZYSKIE !