Skar?yski Wortal Turystyczny
  Zarejestruj się   | Strona Główna |     | Albumy |     | Forum |     | Artykuły |     | Poczta |              

           

Skar?yski Wortal Turystyczny: Forums

Skar?yski Wortal Turystyczny :: Zobacz temat - DZIA?ALNO?? STC

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
DZIA?ALNO?? STC
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 6:39 am    Temat postu: DZIA?ALNO?? STC Odpowiedz z cytatem

Ogl?da?em ostatnio DAMI i dowiedzia?em si?, ?e nasze Towarzystwo Cyklistów jest pr??ne. By?o zako?czenie sezonu na Rejowie z udzia?em T. Bro?yny. Podobno wcze?niej by?a wzmianka zapowiadaj?ca imprez? w telewizorze, ... szkoda, ?e umkn??a mojej uwadze Crying or Very sad . Takie og?oszenia mog?yby by? zamieszczane cho?by w siedzibie Stowarzyszenia (u Tomka na manchatanie chyba?). Prezes wymienia? kolarski dorobek tegorocznego sezonu. Do sukcesów zaliczono organizacj? czerwcowego rajdu skar?yskiego, wy?cigu dla mastersów pod nazw? "kryterium nocne" oraz pobyt kilku cz?onków w Hiszpanii pod nazw? "zgrupowanie treningowe". Jako? tak b?yskawicznie telewizja wszystko przedstawi?a, ?e w?a?ciwie niewiele wiem. Wydaje mi si?, ?e warto by?oby gdzie? umie?ci? szersz? informacj? na temat STC. By? mo?e, by?aby szansa nieco obni?y? ?redni? wieku naszego przeci?tnego kolarza. Niestety zapowiadana strona internetowa STC, jak do tej pory, nie powsta?a.
... ale taka jedna, jedyna pora?ka to tak dla okrasy cho?by Laughing

pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stedar
Spacerowicz


Dołączył: Oct 08, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona STC juz istnieje.
Na prosbe zarzadu powstal projekt (troche kulawy jak na poczatek)
lecz mysle ze z pomoca zainteresowanych bedzie on coraz atrakcyjniejszy. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stedar
Spacerowicz


Dołączył: Oct 08, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://skarzyskietowarzystwocyklistow.pl.tl/

Ostatnio zmieniony przez stedar dnia Czw Paź 11, 2007 8:09 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nski
Szlakowiec


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 54

PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej bym si? nie chwali? t? stron?. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... i ju? mi si? zaczyna podoba? Laughing
Mam nadziej?, ?e wkrótce stronka zacznie przyci?ga? uwag? internautów równie? aktualnymi informacjami zamieszczanymi na bie??co. Galeria foto z Hiszpanii, mimo ?e opisana jako 2007, jako? mnie nie przekonuje
... ale trzyma? ten kierunek Very Happy

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stedar
Spacerowicz


Dołączył: Oct 08, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nski napisał:
Raczej bym si? nie chwali? t? stron?. Very Happy

Napisa?em ?e strona kuleje..he
Ale mam nadzieje ze pomoc w prowadzeniu jej nadejdzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stedar
Spacerowicz


Dołączył: Oct 08, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczatkowo miala byc tylko wizytówka.
Reszta pochodzi z rodzinnego archiwum "senatora",sam zreszta wykrad?em hiehie...
Uzyskanie informacji i materia?ow od niego graniczy z cudem !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ch?tnie pomog? w uzyskaniu niezb?dnych informacji, oczywi?cie na miar? swoich mo?liwo?ci, bo cudotwórc? te? nie jestem Very Happy . Nadchodzi okres zimowy, wi?c coraz d?u?sze wieczory mo?na wykorzysta? na uporz?dkowanie i przygotowanie do prezentacji wszelkich materia?ów dotycz?cych Skar?yskiego Towarzystwa Cyklistów
.... a na pewno Towarzystwo ma czym si? pochwali? i co zaprezentowa? Laughing

pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak napoczatek to moze byc mam nadzieje jednak ze stronka bedzie aktualizowana np w kategori "Galeria" bo przeciez zdjec to chyba nie brakuje w prywatnych archiwach czlonkow STC Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stedar
Spacerowicz


Dołączył: Oct 08, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

?o, jo, joj ...
Czy?by znowu co? drgn??o w STCnet Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing TV dami mnie poprostu razbraja Laughing w tej jednej informacji dopatrzylem sie wielu nieprawidlowosci ale wybaczcie nie bede o nich mowil bo szkoda mi slow a poazym moglbym sie narazic. Pan "redaktor" Dariusz Ch. to raczej nie trafil w swoja profesje Smile bo proste pytania typu "jak pan sie nazywa i skad pan jest " wypadalo by sie nauczyc juz na pamiec , a nie czytac je przed kamera z wymietolonej kartki Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak o dzia?alno?ci STC to dobrze by by?o ?eby ta organizacja miala wydana licencje PZKOL ta licencja daje mozliwosc wystawiania zawodnikow we wszystkich wyscigach rozgrywanych w polsce chodzi mi tu przedewszystkim o wyscigi kat. Elita .Koszt wydania takiej licencji dla klubu (organizacji) to 50 z? a wiec nie wiele mozna byloby pomyslec nad tym Co wy na to ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki zabieg powiód? sie w Koninie. Tamtejsze KTC Konin wystawia zawodników w prawie kazdym wyscigu ,a na ostatnich MP w kielcach 3 z nich znalazlo sie w pierwszej 10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... a tak jeszcze o dzia?alno?ci STC. Czas po prostu zacz?? dzia?a?, a nie gada? ci?gle o tym samym.
Na przysz?y sezon wyznaczy? zadania do realizacji, a na koniec sezonu rozliczonko. Sukces powinien by? wymierny.
sukces 1. zorganizowano Rajd Skar?yski ... i co z tego? ... ilu by?o uczestników w porównaniu do lat ubieg?ych, ilu kolarzy by?o spoza naszego miasta, powiatu, województwa? Promocja regionu powinna by? adresowana szczególnie do go?ci z zewn?trz Confused
sukces 2. wyjecha?o paru kolarzy na zgrupowanie do Hiszpanii ... i co z tego? ... jakie osi?gni?cia w sezonie mi?li kolarze bior?cy udzia? w zgrupowaniu?, ... a mo?e co komu do tego jak kto wypoczywa Confused
sukces 3. zorganizowano zako?czenie sezonu, ... i co z tego?....by?o pare osób, bo reszta nie wiedzia?a.
sukces 4 STC liczy ilu? cz?onków ..... i co z tego? .... jak przynale?no?? wygl?da w porównaniu z latami ubieg?ymi? ... jaka jest ?rednia wieku skar?yskiego kolarza, bo cosik mi sie zdaje, ?e starzejemy si? Wink
na koniec wypada?oby pochwali? si? osi?gni?ciami poszczególnych kolarzy zrzeszonych w STC, bo szczerze powiedziawszy nie wiem, czy w ogóle takie s?? Kazik B. chyba w Mistrzostwach Polski reprezentowa? Bli?yn, jak sie nie myl?, ... a reszta naszych Herosów? Shocked Wink
Jurek Z. zaj?? II miejsce, a Marcin J. I miejsce w maratonie ECHO - DNIA BIKE MARATON w Strawczynie i nic,... na stronie internetowej STC cisza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Emerald Theme by Lorkan Themes

Theme Design© 2004(c) by: Lorkan Themes

Wszystkie znaki © nale?a do ich prawowitych w?ascicieli
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.
PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Powered by TURBO NUKE PL

Tworzenie strony: 0.12 sekund


TOP SWIETOKRZYSKIE !