Skar?yski Wortal Turystyczny
  Zarejestruj się   | Strona Główna |     | Albumy |     | Forum |     | Artykuły |     | Poczta |              

           

Skar?yski Wortal Turystyczny: Forums

Skar?yski Wortal Turystyczny :: Zobacz temat - Gagaty Soltykowsie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gagaty Soltykowsie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Turystyka
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
rzuku
Ja? W?drowniczek


Dołączył: Jan 30, 2006
Posty: 128

PostWysłany: Nie Gru 24, 2006 8:25 pm    Temat postu: Gagaty Soltykowsie Odpowiedz z cytatem

Ze wzgl?du na to, ?e ka?da pogoda jest dobr? pogod? i ?e nie wa?ne czy niedziela czy wigilia - dzi? w t? d?d?yst? wigili? udali?my si? w mocnej ekipie Master i ja zobaczy? jak si? ma Rezerwat Gagaty So?tykowskie.
?piesz? donie??, ?e rezerwat ma si? dobrze i jak zwykle zachwyca. Bo jak ma nie zachwyca? kiedy zachwyca klimatem, otoczeniem, mnogo?ci? skamienia?o?ci, egzotyk? krajobrazu (w sumie po'cegielnianego').
Gagaty s? co naocznie stwierdzili?my.
Zadaszenie tropów dinozaurów dalej jest, a tropy s? czytelne.
Krajobraz owity mg?? i do tego py? klej?cy si? do butów wskazuje ?e to nie Ziemia ? a mo?e inna epoka – gdzie? kilka setek milionów lat wstecz gdzie przed chwila przebieg? jaki? dino a sp?aszczone trawy i krzaki zag??biaj? si? w piasku? Sam juz nie wiem Very Happy

W tym temacie proponuj? wstawia? wszelkie informacj? dotycz?ce Rezerwatu co sam b?d? stara? si? czyni?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rzuku
Ja? W?drowniczek


Dołączył: Jan 30, 2006
Posty: 128

PostWysłany: Pon Gru 25, 2006 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ilustracj? do powy?szego postu s? zdj?cia znajduj?ce sie pod tym linkiem:
http://s78.photobucket.com/albums/j105/rzuku/soltykow/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Master
Site Admin
Site Admin


Dołączył: Jan 25, 2006
Posty: 68

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wstawie i ja kilka swoich fotek z tej wyprawy.
Mam nadzieje ?e nied?ugo uda si? zamie?ci? jaki? artyku? o Gagatach So?tykowskich.

A przy okazji ... nie polecam odwiedzin tych rejonów ... (bez odpowiedniego obówia) Very Happy










Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
rogoz
Dreptak


Dołączył: Jul 03, 2006
Posty: 33

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwiedzi?em ostatnio to miejsce i jestem naprawd? pod wra?eniem. Poni?ej foty z ostatniego weekendu:

























Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kolarz
Newbie
Newbie


Dołączył: Jun 03, 2007
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich mi?o?ników przyrody!
Gagaty So?tysowskie naprawd? s? pi?kne.Mieszkaj?c niedaleko nich cz?sto tam bywa niezale?nie od pory roku czy godziny.Bywa?em ju? tam w zim?.Naprawd? ?adnie wygl?daj?, lecz nie mam z tej wyprawy zdj??.Mam par? ze stycznia.Ostatnio by?em tam z kolegami.Jest wi?cej zieleni.Wi?kszo?? terenu pokrywaj? bagienne ro?liny po których mo?na boso chodzi? zapadaj?c si? po kostki w takie specyficzne dla tego regionu b?oto przykryte warstw? równie? specyficznej wody.Tylko trzeba by?o by? czujnym.Poczekali?my a? s?o?ce zajdzie, chod? i tak s?o?ca nie by?o.Jak si? ?ciemni?o to zrobi?a si? tam troch? straszna atmosfera.Ale by?o pi?knie.Lata?o du?o ?wietlików.Pogoda mo?na powiedzie? nie ca?kiem dopisa?a.Troch? by?o zimno. Rezerwat jest teraz najbardziej urozmaicony pod wzgl?dem ro?linnym. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Emerald Theme by Lorkan Themes

Theme Design© 2004(c) by: Lorkan Themes

Wszystkie znaki © nale?a do ich prawowitych w?ascicieli
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.
PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Powered by TURBO NUKE PL

Tworzenie strony: 1.12 sekund


TOP SWIETOKRZYSKIE !