Skar?yski Wortal Turystyczny
  Zarejestruj się   | Strona Główna |     | Albumy |     | Forum |     | Artykuły |     | Poczta |              

           

Skar?yski Wortal Turystyczny: Forums

Skar?yski Wortal Turystyczny :: Zobacz temat - Wspólna jazda na rowerze

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wspólna jazda na rowerze
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 9:36 pm    Temat postu: Leszno - Puchar Polski Odpowiedz z cytatem

W sobot?, razem z koleg? startowali?my w II Leszczy?skim Maratonie Rowerowym zaliczanym do Pucharu Polski w maratonach szosowych.
Kolega jecha? na dystansie 100km, a ja pokona?em 200km. Impreza zorganizowana wzorowo. Na starcie stan??o blisko 400 rowerzystów z ca?ej Polski i nie tylko. Symboliczne wpisowe, liczne grono sponsorów i bezinteresowna pomoc rzeszy mi?o?ników kolarstwa pozwoli?o zorganizowa? imprez? na prawd? na wysokim poziomie. Malownicza trasa, doskonale oznakowana, mi?a i uczynna obsada punktów kontrolnych i ?ywno?ciowych, sprawna organizacja startu i podsumowania wyników, a na zako?czenie dekoracja zwyci?zców, losowanie upominków i wspólna zabawa, sprawi?a, ?e wi?kszo?? ju? zapowiedzia?a swój udzia? w przysz?ym roku. Zdoby?em pierwsze punkty w Pucharze Polski, a razem z medalem i certyfikatem otrzyma?em plik materia?ów promujacych ziemi? leszczy?sk?. My?l?, ?e w?adze miasta Leszna znaj? magiczn? moc promowania przy okazji organizacji podobnych imprez. Nied?ugo odbedzie si? nasz VIII Skar?yski Rajd Rowerowy. mam nadziej?, ?e wszyscy bior?cy w nim udzia? b?d? równie zadowoleni jak kolarze w Lesznie.

Pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
farciarz
Dreptak


Dołączył: Aug 27, 2006
Posty: 46
Skąd: Sko-Dolna Kamienna

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluj? punktów i udzia?u w tej imprezie. To mi?e i godne szczególnej uwagi, ?e tak ch?tnie dzielisz si? z nami swoimi wra?eniami z przebytych przez siebie tras. Dzi?ki, my?l? nie tylko w swoim imieniu! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pierro
Spacerowicz


Dołączył: Apr 20, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 7:25 am    Temat postu: A propos rajdów rowerowych Odpowiedz z cytatem

farciarz napisał:
Gratuluj? punktów i udzia?u w tej imprezie. To mi?e i godne szczególnej uwagi, ?e tak ch?tnie dzielisz si? z nami swoimi wra?eniami z przebytych przez siebie tras. Dzi?ki, my?l? nie tylko w swoim imieniu! :D

ja równie? do??czam sie do gratulacji,szkoda ?e nie wiedzia?em o tym wy?cigu,ch?tnie bym wystartowa?, no ale za to pojecha?em do suchedniowa na III Rajd Suchedniowski,by?o extra,5 tras do wyboru w tym jedna mtb na 50 km,reszta po szosie,dystans max.120 km.
Pi?kna trasa,wokó? ?ysogór,zachaczyli?my o pasmo jeleniowskie,stara s?upia,podjazd na hut? pod?ysic?(w suumie by?o troch? tych podjazdów,
ogólne przewy?szenie na trasie wynios?o 1350 m,przewy?szenie max.502 m).Nast?pnie punkt kontrolny w kakoninie(okolicznosciowa piecz?tka)i znowu podjazd w stron? ?w.Katarzyny.Pogoda by?a mo?liwa,cho? s?o?ca nie za wiele,dobrze ?e nie la?o.Szkoda tylko ?e z frekwencj? by?o kiepsko,
mam nadziej? ?e w skar?ysku b?dzie wiecej ch?tnych cyklistów,
zainteresowanych informuj? ?e posiadam film z rajdu suchedniów 2007
bed? w pi?tek o 17 pod mck,by?em w ?rod? ale par? minut po 17 i towarzystwo ju? odjecha?o : ))) :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierro, je?eli jeste? zainteresowany udzia?em w maratonach szosowych, to musimy si? zmówi?. Wink Dopiero odby?y si? 3 edycje, a na ten rok przewidzianych jest 12 imprez. Sporym utrudnieniem jest dojazd, bo odleg?o?? jest dosy? znaczna. Wszystkie maratony organizowane s? na zachodzie i pó?nocy naszego kraju. Niestety, inne regiony, w tym i nasz, jako? nie s? zainteresowane takim sposobem promocji, a szkoda Crying or Very sad
Je?eli je?dzisz na rowerze szosowym, w naszych okolicach masz tylko mo?liwo?? ?cigania si? z mastersami (licencja), albo je?dzi? turystycznie na rajdach. Imprez, turystyczno-sportowych, gdzie jednak zawarta jest odrobina sportowej rywalizacji, nie u?wiadczysz.

Pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pierro
Spacerowicz


Dołączył: Apr 20, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krycz jestem zainteresowany ,jezdze po szosie i na maratony mtb,szkoda ?e w tym roku nie ma swi?t.ligi rowerowej,
jest tylko jeden maraton mtb w suchedniowie ale to dopiero we wrze?niu
je?li chodzi o maratony szosowe to obawiam si? ?e niestety ze wzgl?du na to ?e s? organiz.na wybrze?u to dam sobie spokój,?eby by?o to gdzie? bli?ej.
A czy ty jezdzisz tylko po szosie ?
by?by? zainteresowany maratonem mtb ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w?ski specjalista jestem Wink szosowiec. Gdyby uda?o si? zebra? ekip? 5-6 osób to nawet wybrze?e nie wychodzi?oby drogo, tyle ?e d?ugo, 3-4 dni z podró??. Ale jaka jazda by by?a Shocked Very Happy .
Tam cykli?ci ??cz? si? w zespo?y i kr?c? ?rednie prawie jak zawodowcy. Startuj?c samemu, chc?c liczy? si? w klasyfikacji trzeba mie? oprócz mocy w nogach, troch? farta, ?eby za?apa? si? do odpowiednio szybkiej grupy startowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pierro
Spacerowicz


Dołączył: Apr 20, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KRYCZ jesli jestes szosowcem to napewno wybierasz sie w sobot? do bli?yna na mistrzostwa polski mastersów,spotkamy si? na trasie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto by? w Bli?ynie?
Zjecha?o si? kolarzy z ca?ej Polski. Niektórzy wykr?cili naprawd? super czasy, a o zaj?tm miejscu w czo?ówce decydowa?y sekundy. Trzeba pami?ta?, ?e s? to amatorzy, którzy w zdecydowanej wi?kszo?ci, lata ?wietno?ci maj? ju? poza sob?, a mimo to osi?gaj? wyniki na miar? kolarzy grup zawodowych. Jutro druga cz??? mistrzostw, jazda parami. Kazik Borek (Skar?ysko) dzisiaj by? 7 z czasem 23:31. Do nawrotu pojecha? rewelacyjnie. Niestety jak zazwyczaj wieje z zachodu, tak tym razem w drodze powrotnej trzeba by?o liczy? tylko na w?asne si?y, a tych w ko?cówce Kaziowi jakby nieco brak?o Wink
Jutro Kazik Borek startuje w parze z Jurkiem Kwiatkowskim z Po?a?ca (Jurek dzisiaj szósty). Maj? szans? na medal, bo reprezentuj? równy, mocny poziom. W kategorii II od kilku lat prym wiod? Leduchowski z ?odzi i Bladowski z Gda?ska. Tym razem te? nie zawiedli. Zapowiada si? jutro ciekawy wy?cig.

Pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pierro
Spacerowicz


Dołączył: Apr 20, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w?a?nie a propos mistrzostw w bli?ynie chcia?em sie podzielic swoimi uwagami.
Jako ?e nie posiadam licencji wystartowa?em w grupie 0.
Je?li chodzi o stron? sportow? imprezy to by?a udana,prawdziwe ?wi?to kolarskie,oko?o 200 uczestników,imponuj?ce wrazenie,chcia?em sie sprawdzic,porówna? z innymi no ichyba wypad?em nie najgorzej(czas 27 min. i co? tam sekund).No w?a?nie i tutaj uwaga do organizatorów.
Niestety z mojego punktu widzenia organizacyjnie impreza niedopracowana.Nie by?o w biurze zawodów wyników grupy 0.Ja rozumiem ?e ta grupa nie ma licencji ale przepraszam bardzo ,wp?aci?em 30 z?.startowego jak wszyscy i wymagam równego traktowania wszystkich.
Druga sprawa.Liczy?em na jak?? rzecz ktora by potwierdza?a udzia? w Bli?yn tour,jaki? dyplom,co? w tym stylu.Niestety pan Marek Sorbian oswiadczy? ?e cyt"co? tam wypiszemy" i na tym sie skonczy?o.Startowa?em w tym roku w Mazovia MTB Marathon i tam taka sytuacja by?aby nie do pomy?lenia.
Nast?pna sprawa,brakowa?o mi jakiegokolwiek bufetu na mecie,jakie? picie organizator powinien zabezpieczy? bo w sumie 30 z? wp?acamy i w zamian nie dostajemy nic.
Reasumuj?c impreza ze strony sportowej jak najbardziej udana ,niestety ze strony organizacyjnej wystawiam minusa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierro, ja Ci? rozumiem, ale musz? Ci powiedzie?, ?e w mastersach wy?cigi odbywaj? si? w takiej w?a?nie formie. To jest op?ata startowa zgodnie z cennikiem (zabezpieczenie trasy + s?dziowie). Bufetów na trasie nie przewiduje si?, to nie maraton. Wiem, ?e na zako?czenie, w niedziel? by? organizowany jaki? pocz?stunek. Niestety, do?wiadczeni, stali bywalcy podobnych imprez czy zawodów, ju? zapomnieli, ?e w?a?nie szczególnie debiutanci chcieliby by? zauwa?eni, a ich trud w jakiej? formie doceniony. Niestety, jak to bywa w zwyczaju, docenia si? tylko mistrzów, a pozostali zostaj? w cieniu Wink
Przytocze Ci taki przyk?ad z ktorego? maratonu (szczegó?ów nie podam). Na zako?czenie organizator przytaszczy? wiadro z medalami i powiada bierzcie sobie po jednym, a dyplomy le?? tam przy stoliku, to sobie wybierzecie. To nie sam dyplom i medal s? najwa?niejsze, ale równie wa?ny jest sposób ich wr?czenia, u?cisk d?oni i gratulacje. Tym czasem regu?? s? braki i pomy?ki np w nazwisku Embarassed .
Teraz inny przyk?ad z innego forum:
Cytat:
...pierwszy raz bra?em udzia? w takiej imprezie /kaszeberunda/ i musz? powiedzie?, ?e jak przekracza?em met? na rynku w Ko?cierzynie przy brawach publiczno?ci i dzwi?kach orkiestry i dostawa?em medal i dyplom to poczu?em sie jakbym zosta? mistrzem olimpijskim pomimo, ze zwyci?zcy juz dawno pili zimne piwko

Mnie zawody w Bli?ynie podoba?y si? i serdeczne dzieki organizatorom za zorganizowanie takiej imprezy. Wiem, ?e jest to du?y wysi?ek organizacyjny, dlatego jeszcze raz serdeczne dzi?ki dla Marka Sorbiana i wszystkich, którzy przyczynili si? do sprawnego przeprowadzenia zawodów w mi?ej i przyjaznej atmosferze.

Pozdrawiam krycz
Pierro wejd? tutaj:
http://www.cyklomaniak.pl/index.php?option=terminarz&zawody=typ&typ=s
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierro ja tez sytartowalem w kat O i dostalem dyplom ,puchar i posilek na mecie tylko ze zaczekalem do konca ,do dekoracji a ty jak tego nie zrobiles to twoja sprawa i nie miej do nikogo pretensji bo w masters zawsze jest jakis posilek picie i dyplomy dla pierwszych 5 w kategorii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pierro
Spacerowicz


Dołączył: Apr 20, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no moze faktycznie by?em za ostry w ocenie,w sumie impreza ok,niestety nie mog?em by? do ko?ca Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Emerald Theme by Lorkan Themes

Theme Design© 2004(c) by: Lorkan Themes

Wszystkie znaki © nale?a do ich prawowitych w?ascicieli
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.
PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Powered by TURBO NUKE PL

Tworzenie strony: 0.06 sekund


TOP SWIETOKRZYSKIE !