Skar?yski Wortal Turystyczny
  Zarejestruj się   | Strona Główna |     | Albumy |     | Forum |     | Artykuły |     | Poczta |              

           

Skar?yski Wortal Turystyczny: Forums

Skar?yski Wortal Turystyczny :: Zobacz temat - P?TLA BESKIDZKA - ISTEBNA 2007

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
P?TLA BESKIDZKA - ISTEBNA 2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Turystyka
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomczyk mo?e wchodzisz w zak?adk? z lewej strony?... tam nie ma wyników, mimo, ?e pisze jak wó? "wyniki". Wyniki s? umieszczone w osobnym pliku, pod artyku?em "WYNIKI".
Najd?u?s?? tras? uko?czy?o 43 zawodników. Najszybszy przejecha? w czasie 9h 47min 58s, Ostatni min?? lini? mety z czasem 13h 56min 37s.
Ja uzyska?em czas 10h 14min 01s.
Jad?c na trasie my nie znali?my wyników naszych konkurentów, bo startowali?my w grupach 15 osobowych co 5 min. Okazuje si?, ?e dla kibiców walka by?a bardzo pasjonuj?ca, mimo, ?e lider Pucharu Polski A. Gryckiewicz by? poza zasi?giem. Pierwsze okr??enie pojecha?em zbyt ostro?nie i by?em dopiero 12 (5 w kategorii) z czasem 3:11:39, trac?c do wicelidera blisko 9min. Drugie okr??enie przejecha?em bardzo szybko, bo z 2 czasem ( 3:22:28 ) i strat? zmniejszy?em tylko do 38sek, a trzecie równie? pojecha?em dobrze, ale brak?o mi 4 sekund, aby zaj?? 2 miejsce.
Napisz co? o swoim wy?cigu w Bielinach, bo w internecie nic nie mog? znale??.

pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to naprawde niezle!! jeszcze raz gratulacje !!! ja przyjechalen na V pozycji do czwarej zabraklo mi doslownie 10cm Confused jezeli chodzi o pierwsza trojke to byla pozazasiegiem. Zwyciezca to zeszloroczny mistrz polski juniorow dwoch z nich to uczestnicy ostanich mistrzostw polski orlikow . Jezeli chodzi o wyscig to jestem bardzo zadowolony ze znaczna przewaga przyjechalem nad wieloma rywalami np. nad Jackiem D. ktory uciekl nam w skarzysku Confused coprawda jezdzi on w kategori I ale startowalismy razem. Ze wzgledu na trudnosc trasy i obsade moge z pewnoscia powiedziec ze byl to jedej z lepszych wyscigow jakie udalo mi sie ukonczyc Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równie? gratuluj?. To fajnie, ?e uda?o ci si? zrealizowa? za?o?enia i jeste? zadowolony.
Jestem ju? z Jurkiem Z. na li?cie startowej wy?cigu WYSOKIE TATRY TOUR. Jako? nie widz? Ciebie, ani nikogo wi?cej ze Skar?yska. Zapisy, co prawda do 25 lipca, ale po co czeka? na ostatni? chwil?. Wink

pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pierro
Spacerowicz


Dołączył: Apr 20, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 5:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do??czam si? równie? do gratulacji,3 miejsce na tak ci??kim wy?cigu to naprawd? imponuj?cy wynik Very Happy ,gratulacje jeszcze raz dla ciebie i dla jurka i dla tomczyka za bieliny ( i tylko troszk? ?al ?e nie mog?em si? ?ciga? ale mia?em ostatnio k?opoty zdrowotne,mniej je?d?? i forma niestety nie ta)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierro dzi?kuj? Tobie i jeszcze raz wszystkim za uznanie. Powiem wam, ?e samo miejsce nie jest mo?e a? takie wa?ne, chocia?, nie powiem ?askocze po pi?tach Laughing . Fajne jest to, ?e uzyskuj? ca?kiem przyzwoite czasy.
Oj,... co? mi si? zdaje, ?e na nast?pnych imprezach b?d? lepiej pilnowany przez rywali. Crying or Very sad Very Happy

pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Emerald Theme by Lorkan Themes

Theme Design© 2004(c) by: Lorkan Themes

Wszystkie znaki © nale?a do ich prawowitych w?ascicieli
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.
PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Powered by TURBO NUKE PL

Tworzenie strony: 0.07 sekund


TOP SWIETOKRZYSKIE !