Skar?yski Wortal Turystyczny
  Zarejestruj się   | Strona Główna |     | Albumy |     | Forum |     | Artykuły |     | Poczta |              

           

Skar?yski Wortal Turystyczny: Forums

Skar?yski Wortal Turystyczny :: Zobacz temat - WYSOKIE TATRY TOUR

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
WYSOKIE TATRY TOUR

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 8:46 pm    Temat postu: WYSOKIE TATRY TOUR Odpowiedz z cytatem

Ju? 28 lipca odb?d? si? otwarte Mistrzostwa Europy ?rodkowej w kolarstwie szosowym WYSOKIE TATRY TOUR. W tym roku start i meta zlokalizowane s? w Zakopanem. Spogl?dam dzisiaj na list? startow? i co widz??... na li?cie jest 4 kolarzy z naszego miasta, a udzia? zapowiada jeszcze kilku. Wzorem lat ubieg?ych w wy?cigu we?mie udzia? Fondriest Maurizio i wielu innych utytu?owanych kolarzy. Do przejechania mamy 212 km z tego 159 km na S?owacji, 53 km w Polsce.
Przewy?szenie 2825 m.
Trasa: Zakopane - Bukowina Tatrza?ska - Jurgow - Podspády - Tatranská Kotlina - Starý Smokovec - Štrbské Pleso /sedlo/ - Podbanské - Jamník - L. Mikulᚠ- Zuberec - Oravice - Suchá Hora - Zakopane.
Oj,... ale b?dzie jazda Laughing

pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lista stratowa na stronie -----> http://www.eubike.sk/portal/pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tam tez mozna zobaczyc mapke i profil trasy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

?adnie!!! mozemy sie pochwalic trzykrotnie wieksza obsada w tym wyscigu niz znacznie wieksza Warszawa. Z naszego miasta jedzie az 17 osob Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie ?adny wy?cig si? zapowiada. Dzisiaj naliczy?em 341 kolarzy. . W mojej kategorii, która mnie najbardziej interesuje Wink, bierze udzia? blisko 80 osób. Mi?dzy innymi zesz?oroczny zwyci?zca WTT w kat C i jednocze?nie tegoroczny Wicemistrz Polski Mastersów w jedzie indywidualnej na czas. Ciekawe jaki czas zajmie pokonanie 212km trasy najlepszemu? W ubieg?ym roku sporo poni?ej 6 godzin.
Je?d?? jak zawodowcy na TDF. Oczywi?cie nie mam na my?li dopingu ... Question ... Razz Very Happy

pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

?adny wy?cig si? zapowiada? i taki by?. Na mecie w Zakopanem jednym z pierwszych by?em ja Laughing … ale o tym pó?niej.
Najlepszy jednak, by? Dawid Krupa, zawodowy kolarz grupy Dynatek., aktualny górski mistrz Polski. W sobotnim wy?cigu Tatry Tour zwyci??y? te? w swojej kategorii wiekowej (24-39 lat) oraz wygra? wszystkie premie górskie. Nasi kolarze ze Skar?yska te? spisali si? bardzo dobrze. Najszybszym przedstawicielem naszego miasta, zgodnie z przewidywaniami, by? Ole? Rafa? zajmuj?c 73 pozycj? (30 w kat A). Bardzo dobrze pojecha? Jab?o?ski Marcin 83 (37 w kat B) i Miernik Tomasz 105 (38 w kat A). Najszybszy nie oznacza najlepszy. Na uznanie zas?uguj? wszyscy nasi skar?yscy kolarze. Dzielnie walcz?c z górami, maraton uko?czyli nawet najstarsi. Dwóch naszych upartych kolarzy mimo przekroczenia limitu czasowego nie skorzysta?o z mo?liwo?ci podjazdu samochodem. Zmusili obs?ug? samochodu z napisem "koniec wy?cigu" do pracy w nadgodzinach Very Happy .
Niestety mnie tym razem szcz??cie nie dopisa?o. Dla mnie ju? na 31km by?o po wy?cigu. Z?amane tylne wide?ki w ramie uniemo?liwi?y dalsz? jazd?. Dobrze, ?e rower jest na gwarancji, bo mia?bym nowy wydatek Wink
W przysz?ym roku zmierz? si? z Tatrami ponownie.

Pozdrawiam krycz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Emerald Theme by Lorkan Themes

Theme Design© 2004(c) by: Lorkan Themes

Wszystkie znaki © nale?a do ich prawowitych w?ascicieli
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.
PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Powered by TURBO NUKE PL

Tworzenie strony: 0.14 sekund


TOP SWIETOKRZYSKIE !