Skar?yski Wortal Turystyczny
  Zarejestruj się   | Strona Główna |     | Albumy |     | Forum |     | Artykuły |     | Poczta |              

           

Skar?yski Wortal Turystyczny: Forums

Skar?yski Wortal Turystyczny :: Zobacz temat - DZIA?ALNO?? STC

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
DZIA?ALNO?? STC
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troch? leniuszek z ma?kaD. Powyci?ga? z moich postów zwroty albo zdania , a przecie? mo?na si? bardziej prz?o?y?. Z ka?dego s?owa oddzielnie wysz?oby ?adniejsze opowiadanie Very Happy

Mia?o by? merytorycznie, a znowu s? zaczepki. Mimo wszystko ustosunkuj? si? do wypowiedzi. W przeciewie?swie to wielu z Was, ja zauwa?am zarówno plusy jak i minusy dzia?alno?ci STC i nie s? to ?adne kontry i rekontry. Je?eli mówi? o produkcie i wymieniam przyk?adowy Rajd Skar?yski - wyra?nie zaznaczy?em ?e chodzi mi o ró?nice mi?dzy cz?onkami STC i pozosta?ymi uczestnikami, które pozwoli?y odczu? przynale?no?? do Towarzystwa. "Mi?a" atmosfera, to troch? za ma?o jak wida?.
Wystarczy czyta? ze zrozumieniem i nic wi?cej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciekD
Spacerowicz


Dołączył: Nov 17, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 11:59 pm    Temat postu: dzia?alno?c STC Odpowiedz z cytatem

Dyskusji "MERYTORYCZNEJ "krycza ci?g dalszy!

"krycz" pisze:
Kto? mówi, ?e to zwykli „konsumenci”. Aby by? konsument musi by? te? produkt do konsumpcji. Podajcie przyk?ad cho?by najmniejszy, produktu wytworzonego przez STC , ?eby cz?onek tej szacownej organizacji poczu? zysk z op?aconej sk?adki Kto? mówi, ?e to zwykli „konsumenci”

{wniosek prosty!Nie by?o ?adnego produktu!}

.Nast?pnie pisze:


Je?eli mówi? o produkcie i wymieniam przyk?adowy Rajd Skar?yski - {wymienia? te? inne produkty jak nazywa imprezy organizowane przez STC}dalej cytat: Wystarczy czyta? ze zrozumieniem i nic wi?cej. Exclamation

{wniosek równie prosty:BY? PRODUKT!}

By? w ko?cu ten PRODUKT czy go nie by?o Question

Aby czyta? kto? ze zrozumieniem, wystarczy pisa? ZROZUMIALE Exclamation {to wie nawet cytowany przez "krycza"?rednio rozwini?ty ucze? szko?y podstawowej umiej?cy czyta?]

Do merytoryki p."krycz "D A L E K A ?cie?ka Exclamation

p.s.
To nie zaczepka!!!! To delikatna riposta, na bardzo nieumiej?tnie kamuflowane ZACZEPKI Exclamation

POZDRAWIAM Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekD napisał:
By? w ko?cu ten PRODUKT czy go nie by?o

Jednak trzeba wszystko t?umaczy?.
Skoro wymieni?em 2 przyk?adowe produkty, to znaczy ?e jakie? s?. Jeden z nich wymieni?em ze znakami zapytania, gdy? jazd? w?ród by?ych zawodników, od bidy mo?na nazwa? "opiek? trenersk?". Wymieni?em te? Rajd Skar?yski, natomiast nic mi nie wiadomo o innych produktach STC, w których "cz?onek tej szacownej organizacji poczu?by zysk z op?aconej sk?adki". Jednak maciekD pisze "wymienia? te? inne produkty jak nazywa imprezy organizowane przez STC". Fakt, ale co z nich wynika dla cz?onka Towarzystwa? Z tego co wiem, to do jazdy rowerem po polskich drogach w ?rody, pi?tki i w niedziele, albo na wyjazd do Hiszpanii nie jest wymagana przynale?no?? do STC.
Pozosta?e punkty zostawi?em niewype?nione, maj?c nadziej?, ?e kto? je uzupe?ni. Wychodzi jednak na to, ?e wi?cej produktów nie ma, a szkoda. Wniosek z tego taki, czy jest si? cz?onkiem STC, czy nie, ró?nica ?adna, co stwierdzi? ju? na samym pocz?tku cave. Mia?em jednak cich? nadziej?, ?e zarówno cave, ja, kilku innych zabierajacych tu g?os i ca?a masa rowerzystów z którymi nie raz rozmawia?em, tkwimy w b??dzie. By? mo?e jest co?, o czym nie wiemy, a je?eli nie, to b?dzie w najbli?szej przysz?o?ci.

W toku rozwijaj?cej si? dyskusji, nadzieje niestety pryskaj? jak ba?ka mydlana, ... a wydawa?o si?, ?e jeszcze mo?e by? fajnie.

W zapalczywym tropieniu "knsumentów" skutecznie pozbywacie sie osób, którym zale?y na STC i maj? ch?ci do pracy. Nast?pnego macie z g?owy,... ale szczerze ?ycz? sukcesów.

Pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciekD
Spacerowicz


Dołączył: Nov 17, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 8:31 pm    Temat postu: dzia?alno?c STC Odpowiedz z cytatem

"krycz" spróbuj zrozumie? ty sam co wypisujesz!!!!!!!!!!!!! Bo chyba i z polskiego by?o kiepsko!?

"krycz" pisze: CYTUJ?!
Kto? mówi, ?e to zwykli „konsumenci”. Aby by? konsument musi by? te? produkt do konsumpcji. Podajcie przyk?ad cho?by najmniejszy, produktu wytworzonego przez STC , ?eby cz?onek tej szacownej organizacji poczu? zysk z op?aconej sk?adki Kto? mówi, ?e to zwykli „konsumenci” k.cyt.
{wniosek prosty!Nie by?o ?adnego produktu!}

.Nast?pnie piszesz: CYTUJ?!
Je?eli mówi? o produkcie i wymieniam przyk?adowy Rajd Skar?yski k.cyt------{PRZYK?ADOWY Question czyli musia?o ich by? wi?cej,P R O S T E Question }
TOTALNE ZAPRZECZENIE Exclamation Samemu sobie!

Dalej obra?asz si? ?e ktos nazywa Ci? "konsumentem"???

Je?li ustali?e? sam ze ów produkt B Y ? Question {CHO?BY TYLKO JEDEN}Ty za? nie przyczyni?es si? w ?ADNEJ MIERZE Exclamation do jego powstania a tylko z niego korzysta?e?, spróbuj to nazwa? inaczej ni? TYLKO!!!!!! KONSUMOWANIEM TEGO? WYROBU!!!

Dodaj?c do tego,cytat z ostatniego postu:
Wymieni?em te? Rajd Skar?yski, natomiast nic mi nie wiadomo o innych produktach STC, w których "cz?onek tej szacownej organizacji poczu?by zysk z op?aconej sk?adki". k.cyt.

Spiesz? wyt?umaczy? co NAPISA?E? ! {bo Ty tylko pyta?e? czy trzeba to zrobic,lecz nie t?umaczy?es Swego pisania na j.polski}

Wynika z tego ze tylko z Rajdu Skar?yskiego poczu?e? ZYSKI!!! To oczywiste ?e zysk!!{sk?adka 2 zety+10 zetów op?aty startowej,lub 15 je?li nie jestes cz?onkiem STC-tyle kosztuje trzecia kie?baska przy grilu}
Dalej ci?gniesz w?tek:{w tlumaczeniu na j. polski}

Z innych produktów{imprez organizowanych przez STC}cytat: "wymienia? te? inne produkty jak nazywa imprezy organizowane przez STC".
{tu pewnie zysków nie by?o bo piszesz} cytuj?:[u]
Fakt, ale co z nich wynika dla cz?onka Towarzystwa?
[/u] k.cyt.
Tym razem musz? Ci przyzna? racj?{cho? wola?bym NIE!!!}
?ADNYCH ZYSKÓW NIE BY?O ,by?a natomiast mozolna praca,bez Twego oczywiscie udzia?u Exclamation
Ty zaj?ty by?e? pewnie liczeniem strat, nie mog?e? wi?c zauwa?y?, innych wspania?ych "produktów"STC Question
{To zrozumia?em bez t?umaczenia}
?ycz? szerokiej drogi Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
farciarz
Dreptak


Dołączył: Aug 27, 2006
Posty: 46
Skąd: Sko-Dolna Kamienna

PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem cz?onkiem STC ani ?adnej innej mniej lub bardziej zorganizowanej grupy. Z natury jestem zbyt niezale?nym i to chyba, my?l?, powoduje i? sam wybieram sobie ?cie?ki którymi je?d?? i decyduj? gdzie mam skr?ci? w danym momencie. Nie znaczy to oczywi?cie, ?e mam cokolwiek przeciw ideom bikerskich stowarzysze?, bro? Bo?e! Ale wczytuj?c si? w Wasze wynurzenia odnosz? wra?enie, ?e Wasze hobby, bo tak przecie? nale?y traktowa? t? jazd?, niezale?nie od tego czy jest to amatorsko organizowany Rajd Skar?yski czy profesjonalny M Bank jest jedynie swego rodzaju wytworem marketingowym, promuj?cym jak?? czasow? ide?, napi?tnowan? dodatkowo, jak pisali?cie sami, nieuczciw? konkurencj?. A wi?c w startach jeste?cie bra?mi z??czeni wi?zami potu a pewnie nierzadko i krwi a poza sezonem wyrastaj? wam wilcze k?y? Mo?e wi?c w Waszym przypadku s?uszne by?yby prawa wilczych watah, promuj?ce osobniki najsilniejsze - stwórzcie elit? opart? na zasadach bliskich zawodniczym a amatorom zostawcie wolne pole rozwoju czy te? wol? jazdy czysto rekreacyjnej, bez zobowi?za? finansowo-proceduralnych. Nie podejmuj? si? innego, poza tym, komentarza Waszych wypowiedzi, chc? jedynie zaznaczy?, ?e zaczynam odczuwa? ju? pewien niesmak i wra?enie, ?e dalsza dyskusja winna przenie?? si? w plener - hajda, Panowie na ?wi?ty Krzy? - dystans i rze?ki, grudniowy powiew pewnie sch?odzi Wam rozognione umys?y i doprowadzi do jakiego? sensownego porozumienia, czego Wam, jak i Wszystkim mi?o?nikom peda?ów w tym przed?wi?tecznym czasie serdecznie ?ycz? - heej... Very Happy

Ostatnio zmieniony przez farciarz dnia Sro Gru 19, 2007 7:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krycz
Szlakowiec


Dołączył: Mar 23, 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorzysta?em z rady Farciarza i zrobi?em rowerem rundk? w mocnym tempie. Faktycznie pomog?o Laughing .

Zbli?aj? si? ?wi?ta i warto „uderzy? si? w piersi”, najlepiej jednak w swoje. Ja ju? to uczyni?em.
Obieca?em, ?e nie b?d? wdawa? si? w „przepychanki s?owne”, a jednak da?em si? sprowokowa?. Przyznaj? te? racje ma?kowiD, najwyra?niej mam problem z przedstawieniem w?asnych intencji s?owem pisanym, skoro jestem ?le rozumiany. Dlatego chcia?bym przeprosi? wszystkich, którzy z mego powodu poczuli si? ura?eni, albo zniesmaczeni. Podkre?lam, ?e naprawd? nie mia?em zamiaru komukolwiek „dokopa?”.
Sorry, ?e tak wysz?o.

Skoro ja ten w?tek zacz??em, to pozwolicie, ?e poprosz? administratora, aby go ju? zamkn??.

WESO?YCH ?WI?T
pozdrawiam krycz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jursen
Spacerowicz


Dołączył: Oct 01, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UUUUFFFFF!!!!! Wreszcie zawieszenie broni (oby nie tylko na ?wi?ta)
Ja uczyni?em to znacznie wcze?niej.Z tym wi?ksz? przyjemno?ci? wklejam swego posta (z dn o7.12.2007) z zaproszeniem na wspólne spotkanie Wigilijne.
jursen
Newbie



Do??czy?: Oct 01, 2007
Posty: 4
Wys?any: 2007-12-07, 10:14:27 Temat postu: dzia?alno?c STC

--------------------------------------------------------------------------------

Ale zrobi?o si? gor?co Za oknem te? jakby nie?mia?o przebija si? s?oneczko.Podzwoni? do kilku "wyjadaczy" Mo?e dzi? uda si? pojecha? na rowerku?
Ps. Je?li nie wszyscy wiedz?,spiesz? poinformowa? ?e organizujemy coroczne"Spotkanie Wigilijne"20.12.07.godz 15.Zapisy u Tomka,Jwonki oraz w siedzibie STC{Niepodleg?o?ci 70 }
SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

P.S.
Spotkanie odb?dzie si? w siedzibie STC,ul. Niepodleg?osci 70 (Skarbud)
Dla nieobecnych :
WESO?YCH ?WI?T-?yczy:
Zarz?d STC Exclamation

Teraz objecane uchylenie"R?BKA TAJEMNICY"

JESTE?MY ORGANIZATOREM MISTRZOSTW POLSKI W JE?DZIE INDYWIDUALNEJ NA CZAS W KATEGORII "MASTERS" Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
farciarz
Dreptak


Dołączył: Aug 27, 2006
Posty: 46
Skąd: Sko-Dolna Kamienna

PostWysłany: Sro Gru 19, 2007 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy No! - takiej atmosfery ?yczmy sobie przez ca?y nast?pny rok i oczywi?cie kolejne. A generalnie Twój topik, krycz jest w porz?dku, zbrodni? by?oby jego zamkni?cie Exclamation i bezsensem - to tak, jakby? po wjechaniu na Barbark? zsiad? z roweru i prowadzi? go do Wzdo?u Very Happy A przecie?... dopóki Ziemia si? kr?ci, kr?c? si? ko?a naszych pi?knych, stalowych rumaków Exclamation Exclamation Exclamation Razz Razz Razz i dyskusje o nich te? s? potrzebne. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomczyk
Dreptak


Dołączył: Jun 26, 2007
Posty: 33
Skąd: skarzysko kamienna

PostWysłany: Pon Gru 24, 2007 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeee no to ladnie
gratulacje !!!!!!
tak dalej !!!!!!!
a co do tych MP to masz juz obmyslana trase ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Skar?yski Wortal Turystyczny Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Emerald Theme by Lorkan Themes

Theme Design© 2004(c) by: Lorkan Themes

Wszystkie znaki © nale?a do ich prawowitych w?ascicieli
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.
PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Powered by TURBO NUKE PL

Tworzenie strony: 0.07 sekund


TOP SWIETOKRZYSKIE !